• Kurpie Dworskie 29 07-405 Troszyn, woj. mazowieckie
  • (29) 76-73-107
  • (29) 76-71- 049

O firmie

Budownictwo jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki w regionie Polski północno-wschodniej.

Jedną z najważniejszych przesłanek powstania w 2002 r. firmy Kurp-Dach było zapotrzebowanie lokalnego rynku na lekkie pokrycia dachowe będące alternatywą dla eternitu.

Główną specjalizacją firmy Kurp-Dach jest produkcja blachodachówki i blach trapezowych dla budownictwa indywidualnego i przemysłowego.

Podstawowym surowcem do wytwarzania gotowych wyrobów jest stal. Dbając o najwyższy poziom technologiczny produktów, Kurp-Dach współpracuje z hutami Arcelor Mittal i Tata Steel.

Źródło naszych sukcesów widzimy w rzetelnej pracy, profesjonalizmie i uczciwej kooperacji z naszymi partnerami handlowymi.

Korzenie firmy, podobnie jak każdego z jej udziałowców tkwią w Tej Ziemi, stąd logo ma postać leluji (wycinanki), a nazwa odwołuje się do nazwy regionu. Celowo sięgamy do tradycji tych ziem, w ten sposób wyrażając swój głęboki szacunek dla mieszkańców, którzy zawsze szukali niekonwencjonalnych rozwiązań dążąc do samowystarczalności.

W firmę Kurp-Dach zaangażowaliśmy wyłącznie kapitał Polski.

Jako firma nie możemy poszczycić się długoletnią historią, ale jesteśmy dumni z faktu, że mimo olbrzymiej konkurencji wielu klientów nam zaufało i wspólnie z nami piszą następne rozdziały w dziejach naszej firmy.

W zamian za okazane nam zaufanie zobowiązujemy się do dostarczania pokryć dachowych najwyższej klasy po umiarkowanych cenach.

Na swoje wyroby udzielamy wieloletnich gwarancji zgodnych z gwarancjami udzielanymi przez huty, nasze produkty spełniają normy krajowe i międzynarodowe.

Top